نرم افزارهای رایگان در زمینه نت را بشناسید

امروز صفحه ای را به شما معرفی خواهم کرد که لیستی کامل از نرم افزارهای کاربردی در زمینه نگهداری و تعمیرات را معرفی می کند در این لیست شما می توانید با انواع مختلف زمینه های اجرایی نت نیز آشنا شوید برخی از این نرم افزارها رایگان هستند ولیکن محدودیت زمانی دارند.

برخی از آنها را در تیم مشاوره نت بهره ور فراگیر ما تحلیل شده است و تمام نرم افزار مهندسی معکوس شده است و نحوه کار سیستم نرم افزار را تحلیل سیستم مجدد کرده ایم فقط برای آنکه بیشتر با نحوه کار این تکنیکها آشنا شویم .جای تاسف دارد که بگویم در کارخانجات ما خیلی از

نرم افزارها کاربردی ندارند و یا اینکه بهتر بگویم به این دانش نرسیده ایم که این تکنیک ها و ابزارها را برای بهره وری و بهبود سازمان بکار ببریم. ذات نرم افزار ملاک نیست چون نرم افزار ابزاری است برای تسهیل فعالیتهای جاری ما بحث اصلی داشتن دانش و تئوری کاربردی بکار گیری ابزارهای مدیریت نت می باشد که جایگاه بسیار فقیری در صنعت ما دارد.

برخی اوقات که یک نرم افراز مثل RCM را بازبینی می کردم تعجب و تاسف هر دو باهم قاطی میشد! امروز داشتم نرم افزار RCM حرفه ای ویرایش ۳ را نگاه می کردم مناسب دیدم که این صفحه را معرفی کنم.

Free
Maintenance Management Software Downloads


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.