دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات cmms اکسل

دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات اکسل CMMS EXCEL

دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات اکسل CMMS EXCEL برای آشنایی بیشتر با نرم افزار نت CMMS است. دریافت دمو نرم افزار نت PMworks را برای شما توصیه می کنیم.

در بخش نرم افزار نگهداری و تعمیرات در سایت نت بهره ور فراگیر و هم چنین سایت نرم افزار نگهداری و تعمیرات نرم افزار کوچک و کاربردی اکسل نت CMMS EXCEL را معرفی کردیم. تا کنون جندین نسخه از این نرم افزار در کارخانجات مختلف ارائه داده شده است. برای مدیریت فعالیتهای سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات مناسب بوده است. این نرم افزار کوچک و سبک است و کاربر با دانستن حداقلی از اکسل می تواند به خوبی با آن کار کند و هم چنین اینکه بیشتر بدرد سازمانهائی می خورد که تعداد تجهیزات اصلی و کلیدی کمتر از ۲۰ باشد.

حتی برای سازمانهای خدماتی و یا حوزه تاسیسات سازمانها نیز کاربرد خوبی دارد. در زیر می توانید نسخه دمو و معرفی این نرم افزار را ببینید.

معایب نرم افزار نگهداری و تعمیرات اکسل CMMS Excel

اما نرم افزار اکسل نرم افزار پایدار و بانک اطلاعات برای گردآوری حجم زیادی از اطلاعات نیست. تهیه گزارشات مناسب واستاندارد در حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات کافی نمی باشد. اگر تعداد تجهیزات سازمان زیاد است و می خواهید به شکل حرفه ای در زمینه مدیریت نگهداری و تعمیرات کار کنید. حتما دمو نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات PMworks را درخواست دهید. این نرم افزار پشتیبانی رایگان در آموزش مدیریت نگهداری و تعمیرات دارد. هم چنین مشاوره رایگان برای مدیریت تجهیزات و اطلاعات آنها برای ورود در نرم افزار را کسب می کنید. نرم افزار تعمیرات PMworks برای تعداد بیش از ۵۰۰۰ تجهیز و نفرات فنی زیاد پیش بینی و طراحی شده است.

2 پاسخ
 1. bahman
  bahman گفته:

  نرم افزار نت تحت اکسل برای دانشجویان و افرادی که هیچ گونه آشنایی با فرایند نگهداری و تعمیرات ندارند مناسب است ویا شاید برای کارگاههای بسایر کوچک با چند دستگاه پرس و قیچی و … شاید و شاید به درد بخور باشد چرا که زاویه نگاه آن جزیره ای است و منطبق بر فرایند و یکپارچگی مورد نیاز در شرکتهای تولیدی نیست و نرم افزاری که نگاه جزیره ایی به نت دارد و بدون توجه به فرایند بهره برداری -حاملهای انرژی – مدولهای کیفی تولید -و ماتریسهای تحلیل حساسیت و ضرایب همبستگی kpi – تحلیل فاکتورهای اقتصادی و صدها تکنیک مهندسی نت اثر بخش عمل کند متاسفانه ریختن پول و وقت گرانبهای شرکتها به جوی آب است .
  متاسفانه از این گروه نرم افزارهایی که فقط یک بانک اطلاعاتی و یک سری برنامه های tbm بی ارزش تولید می کنند زیاد است . وفقط ارزش آموزشی برای دانشجویان و مبتدایان را دارد.

  • نرم افزار نگهداری و تعمیرات
   نرم افزار نگهداری و تعمیرات گفته:

   با سلام و احترام
   این نرم افزار برای سازمانها کوچک نوشته شده است که تعداد تجهیزات کمتر از ۵۰۰ باشد برای سازمان های بزرگ باید نرم افزار جامع تری خرید کرد .ضمن اینکه هر سازمانی متناسب به توان مالی و بضاعت فرآیندهای تولید و تجهیزاتش باید هزینه کند .با مشخصات طرح شده توسط شما باید بیش از ۳۵ میلیون هزینه کرد و برای یک سازمان متوسط نه نیازی به موارد طرح شده دارد و نه به این هزینه .بخصوص اینکه سازمانهای خصوصی و دولتی را باید تفکیک شده از هم بررسی کرد.
   موفق باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.