نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات Pmworks

نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMworks

نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMworks یک سامانه نگهداری و تعمیرات CMMS استاندارد است. که مشخصات قیمت نرم افزار CMMS برای کلیه صنایع را می توانید آشنا شوید. سامانه نگهداری و تعمیرات PMworks را به عنوان بخش از یک نرم افزار دارایی فیزیکی یا مدیریت دارایی های فیزیکی می توان در نظر گرفت.

این نرم افزار برای سازمان های متوسط می باشد. که بین ۵ الی ۵۰ نفر پرسنل نت دارند و تعداد تجهیزات آنها حدودا زیر ۵۰۰۰ تجهیز می باشد. برای سازمانی که به مبحث نگهداری و تعمیرات حرفه ای تر می پردازد و نیازمندی های خاصی تر را دنبال می کند. هم چنین سوابق و داده های نگهداری و تعمیرات آن زیاد و گردش کار آن پر حجم است. این نرم افزار با هزینه متوسط و کارایی مناسبی دارد. با بهره مندی از یک سیستم بانک اطلاعاتی می تواند اطلاعات تجهیزات را بخوبی مدیریت کند و هر تعداد تجهیز و سابقه را پشتیبانی نماید.

مدل پیاده سازی آن Step Module است. مکانیزم خاصی در پیاده سازی آن بکار رفته است. نرم افزار تحت وب است و در هر کجا و هر زمان امکانات نرم افزار برای مدیریت سیستم نگهداری و تعمیرات سازمان مهیا است. یک نرم افزار دارایی فیزیکی محور باید چرخه عمر تجهیزات در حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات را دنبال کند. نرم افزار CMMS PMworks به خوبی خواسته ها و نیازمندی های حوزه مدیریت دارایی های فیزیکی را پوشش می دهد.

نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMWorks

چرا باید از سامانه نگهداری و تعمیرات PMworks استفاده کنید؟

نرم افزار PMworks می تواند بهترین انتخاب شما در استقرار سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات سازمان باشد:

 • تحت وب است و با هر گونه تجهیزی مثل موبایل و تبلت و لپ تاپ قابل استفاده است.
 • استانداردهای نگهداری و تعمیرات در نرم افزار تحلیل و رعایت شده است.
 • شرکت ارائه دهنده نرم افزار یک شرکت با سابقه در آموزش و مشاوره مدیریت نگهداری و تعمیرات است.
 • مشاوره مدیریت نگهداری و تعمیرات به صورت رایگان دریافت می کنید.
 • پشتیبانی نرم افزار در دو بخش مهم و به صورت آنلاین تقدیم میشود. بخش اول آموزش و مشاوره مدیریت نگهداری و تعمیرات و بخش دوم برنامه نویسی و تنظیمات نرم افزار
 • از ابتدای خرید نرم افزار نگهداری و تعمیرات تا پیاده سازی و بهره برداری پرسنل فنی از پشتیبانی مستمر برخوردار هستند.
 • به هیچ عنوان نگران آینده نرم افزار نباشد. با داشتن پشتیبانی های مستمر بروزترین ویرایش نرم افزار برای شما بروزرسانی می شود.
 • سابقه شرکت و مدیران آن در حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات بسیار بالا (۱۹ سال) و مستمر (بدون تغییر کسب و کار) بوده است و در آینده دور نیز ادامه خواهد داشت.

حتی اگر شما در سازمان از نرم افزار نگهداری و تعمیرات استفاده می کنید و رضایت کامل نیست. یا اینکه نیاز به توسعه ها و بهبود دارد. می توانید از نرم افزار PMworks استفاده کنید. اطلاعات نرم افزار قبلی استخراج و طبقه بندی و اصلاح کرده و در نرم افزار جدید جایگزین می کنیم.

معرفی مقالات مرتبط با نرم افزار PMworks

معرفی کامل نرم افزار PMworks

عناوین ماژول های نرم افزار مدیریت نت PMworks

نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMWorks
نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMWorks
3 پاسخ
  • نرم افزار نگهداری و تعمیرات
   نرم افزار نگهداری و تعمیرات گفته:

   با سلام و احترام
   تاکنون کتابی در زمینه نرم افزار نت ندیده ام ولی یک نسخه انگلیسی وجود دارد که در دست ترجمه است ولی برای سال دیگر چاپ می شود عضویت خویش را در سایتهای ما فعال کنید تا پیام ها به صورت اتومات برای شما ارسال شود.
   موفق باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.