نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMWorks یک CMMS برای تمام صنایع!

نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMWorks یک CMMS برای تمام صنایع!

تمامی صنایع با فرایندهای تولید و خدمات مختلف می توانند از نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS PMworks استفاده کنند. نرم افزار CMMS PMworks می تواند بعنوان یک نرم افزار تعمیرات ماشین آلات ، نرم افزار تعمیرات ترابری ، نرم افزار تعمیرات بیمارستان ، نرم افزار تعمیرات هتل ، نرم افزار تعمیرات تاسیسات و دیگر صنایع تولیدی و خدماتی استفاده شود.

تحلیل و برنامه نویسی نرم افزار PMworks براساس تجهیزمحوری است! لذا کلیه صنایع تولیدی و خدماتی را پوشش می دهد.

سایت نرم افزار نگهداری و تعمیرات بخش مشتریان PMworks

اکثر صاحبان صنایع و مدیران فنی آنها فکر می کنند نرم افزار نگهداری و تعمیرات باید خاص صنعت آنها باشد. چون فرایند تولید آنها خاص است یا اینکه متناسب با صنعت آنها برنامه نویسی شده باشد. این درخواست یا خواسته تا حدودی طبیعی و به حق است. اما یک نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS حرفه ای در هنگام تحلیل فرایندهای نرم افزار و برنامه نویسی ماهیت تجهیز را مدنظر دارد.

تجهیز مهم است نه فرایند تولید یا خدمات سازمان!

در سامانه تعمیرات ماشین آلات یا سامانه تعمیرات حمل و نقل یا سامانه تعمیرات ترابری یا سامانه تعمیرات بیمارستان و به طوری کلی خصوص تولید و کارخانجات و نرم افزار تعمیرات تاسیسات و غیره مدیریت فعالیت های نگهداری و تعمیرات تجهیز مهم است. هدف مدیریت نگهداری و تعمیرات کاری است که بروی تجهیز باید انجام شود. زمان بندی و برنامه ریزی و اجرای فعالیت های نگهداری محور برای کاهش نرخ خرابی و هزینه تعمیرات هدف است.

لذا هر گونه فعالیت نگهداری و تعمیرات حسب فرایند تولید یا فرایند خدمات سازمان زمان بندی و چک لیست های آن تهیه می شود. نرم افزار CMMS این زمان بندی و طرح ریزی فرد برنامه ریز را مدیریت می کند. لذا مشاهده می کنیم نرم افزارهای نگهداری و تعمیرات جهانی در کلیه انواع صنایع نصب و راه اندازی شده است. کلیه صنایع از جمله صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و راه آهن و سیمان و هتل و بیمارستان و غیره استفاده است. چون نرم افزار تجهیزمحور طراحی گردیده است.

شما تصور کنید یک نرم افزار نگهداری و تعمیرات تهیه کرده اید. این نرم افزار باید حوزه تجهیزات خط تولید ، تجهیزات حوزه تاسیسات ، تجهیزات ساختمانی و اداری و حتی تجهیزات حمل و نقل سازمان را پوشش دهد. اگر نرم افزار فقط خاص فرایند تولید نوشته شده باشد پس باید برای هر بخش نامبرده شده یک نرم افزار تهیه کنید!

نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMworks کاملا تجهیز محور است

نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMWorks یک CMMS برای تمام صنایع!
تنوع صنایع برای نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS

دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS

نحوه پیاده سازی نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.