دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات pmworks

دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMworks را دریافت کنید.

دریافت دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMworks و مشاهده کاتالوگ ، قیمت ، نحوه پیاده سازی و تشریح ماژول های نرم افزار PMworks CMMS در حال حاضر به صورت آنلاین در یک جلسه با حضور مدیران سازمان و یا پرسنل واحد فنی برگزار می شود.

با توجه به بررسی های انجام شده اکثر علاقه مندان به نرم افزار PMworks تمایل به دیدن نحوه کار این نرم افزار به صورت زنده و کاربردی داشتند. به همین دلیل نسخه ای از اصل نرم افزار که محتوی اکثر صفحات آن نیز به صورت واقعی پر شده است برای دریافت آماده شده که دیدن آن به شما پیشنهاد میشود. 

لطفا برای دریافت کاتالوگ، قیمت و نحوه خرید نرم افزار PMworks فرم درخواست دمو نرم افزار CMMS را پر فرمایید. همکاران شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه با شما در تماس خواهند بود. اطلاعات اولیه نرم افزار برای آشنایی شما ارسال خواهد شد و زمان جلسه معرفی نرم افزار Pmworks با شما هماهنگ خواهید گردید.

پشتیبانی مشاوره و آموزش مدیریت نگهداری و تعمیرات

با خرید نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMWorks از یک سال پشتیبانی آموزشی و همینطور جلسات مشاوره در خصوص مباحث جمع آوری داده های نگهداری و تعمیرات، کدینگ تجهیزات و قطعات یدکی، تهیه شناسنامه، درخت تجهیز، استانداردسازی خرابی های کارکردی و فعالیت های نگهداشت تجهیز بهره مند خواهید شد.

دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMworks
نمایی از نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMworks
ریزی نگهداری و تعمیرات PMworks
برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات PMworks
4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.