معرفی سایت نرم افزار نگهداری و تعمیرات MKMS

وبسایت نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS MKMS

از مهم ترین عوامل در انتخاب نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS کاربری آسان و انطباق با استانداردهای نگهداری و تعمیرات است. نرم افزار نگهداری و تعمیرات MKMS تحت سامانه نگهداری و تعمیرات کلیه نیازمندی های ماژول های نگهداری و تعمیرات را پوشش می دهد. سامانه تعمیرات MKMS برای کلیه صنایع بزرگ طرح ریزی شده است که با قدرت موتور برنامه نویسی خود قادر است سازمانی با بیش از ۱۰۰۰۰۰ تجهیز و ۱۰۰۰ نفر فنی را پشتیبانی کند. سامانه نگهداری و تعمیرات MKMS بر اساس استانداردهای حوزه نرم افزارهای CMMS تحلیل و طراحی گردیده است.

نرم افزار نگهداری و تعمیرات ایرانی در کلاس جهانی 

آیا :

در انتظار داشتن یک نرم افزارنگهداری و تعمیرات خوب ایرانی در کلاس جهانی هستید!؟
برای پیاده سازی نرم افزار نگهداری وتعمیرات نیاز به مشاوره و کلاس های مدیریت نگهداری وتعمیرات دارید!؟
از نرم افزار فعلی سازمان بدلیل محدودیتهای ماژولی و کاربری سخت، خسته شده اید!؟
اطمینان لازم به نرم افزارهای برای پیاده سازی سیستم مدیریت نت در سازمان بقدر کافی ندارید!؟
از آینده و سرانجام وضعیت پشتیبانی و بهبود نرم افزار نگهداری وتعمیرات نگران هستید!؟
برای تهیه نرم افزار نگهداری وتعمیرات خارجی هزینه زیادی کرده اید!؟
از محدودیت های تحت لایسنس، حق عضویت های نرم افزارهای خارجی و تحریم های احتمالی نگران و دودل هستید!؟

در نرم افزار نگهداری و تعمیرات آویژه MKMS ما سعی شده است پاسخ سوالات و دغدغه های مخاطبان حوزه نگهداری وتعمیرات برآورده شود. توصیه می شود از وب سایت تخصص نرم افزار نگهداری و تعمیرات MKMS بازدید کنید. اگر سازمان شما جزو صنایع بزرگ کشور است نسبت به درخواست دمو اقدام فرمایید.

ماژول های نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS
معرفی توانمندی های نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS MKMS

نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS ایرانی در کلاس جهانی 

اینکه مدعی هستیم این نرم افزار نگهداری و تعمیرات ایرانی در کلاس جهانی است. به این مفهوم است که یک نرم افزار کاملا ایرانی با دانش، تجربه و کارشناسان ایرانی تدوین شده است و کاملا با نرم افزارهای نگهداری و تعمیرات خارجی موجود در دنیای نگهداری وتعمیرات قابل رقابت و مقایسه می باشد.

در طول ۱۹ سال تجربه مشاوره و پیاده سازی سیستم های مدیریت نگهداری وتعمیرات در سطح صنایع بزرگ کشور این فرصت را داشتیم تا بیش از ۳۵ نرم افزار ایرانی و خارجی در صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی، نیروگاه، سیمان، فولاد و غیره را ارزیابی و بررسی کامل انجام دهیم. تسلط به استانداردهای حوزه نگهداری وتعمیرات در کار مشاوره و برگزاری کلاس های و ممیزی های فراوان از وضعیت نگهداری وتعمیرات صنایع بزرگ کشور این موقعیت را ایجاد کرد. که در کنارمان تیم قوی و مسلط در خصوص برنامه نویسی ایجاد و پیش برویم


ماحصل بیش از ۹ سال طرح ریزی، تحلیل سیستم و پیاده سازی نرم افزار در سازمان های بزرگ ما را به اینجا کشانده است، که اگر یک نرم افزار ایرانی در کلاس جهانی با هزینه متعادل و مناسب با امکان استفاده از کلاس های آموزشی و مشاوره های مدیریت نگهداری و تعمیرات نیاز دارید، MKMS در خدمت شما می باشد.

دریافت دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS MKMS

برای دریافت دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات MKMS می توانید فرم درخواست را پر فرمایید.

پس از ارسال درخواست، متخصصین ما با شما تماس گرفته و با بررسی سازمان، اقدام به ارائه پیشنهاد جهت پیاده سازی اصولی نرم افزار در سازمان شما میدهند.